Odpowiedzialny Hazard

Strona Główna » Odpowiedzialny Hazard

Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać podczas gry online, jest odpowiedzialne uprawianie hazardu. Może się to wydawać łatwe do osiągnięcia, ale w rzeczywistości większość graczy nie radzi sobie ze stratami i ostatecznie uzależnia się od hazardu online. Jesteśmy zdecydowanie przeciwni takiemu zachowaniu, ponieważ uważamy, że hazard online nie powinien być traktowany jako coś więcej niż tylko hobby lub sposób na spędzenie wolnego czasu. Wiemy, że obracanie automatami wideo, granie w gry stołowe lub zabawa podczas obstawiania w grach z krupierem na żywo mogą być zabawne i ekscytujące, ale jednocześnie należy zawsze pamiętać, że grasz na prawdziwe pieniądze, dlatego ważne jest, aby nie stracić poczucia rzeczywistości.

W związku z tym chcielibyśmy przypomnieć, że istnieje kilka oznak, które mogą potencjalnie pomóc w wykryciu problematycznego zachowania, zanim dojdzie do uzależnienia. Chociaż uważamy, że nie ma ostatecznej listy takich znaków, wierzymy, że w większości przypadków każdy gracz rozwija bardzo podobnie wyglądający wzorzec problemów. Dobrym pomysłem byłoby więc podzielenie się przynajmniej kilkoma punktami kontrolnymi, które mogą pomóc w wykryciu uzależnienia na wczesnym etapie.

Przewodnik
  • Chcesz grać na pieniądze, których nie możesz stracić.
  • Grasz online zbyt często, zapominając o innych obowiązkach lub ignorując je.
  • Granie online powoduje regularne zmiany nastroju.
  • Grasz nawet po przegraniu wszystkich pieniędzy, na które możesz sobie pozwolić. Masz ogromną potrzebę odegrania się za poniesione straty.
  • Myślałeś kiedyś o pożyczeniu pieniędzy tylko po to, by dalej grać.
  • Ludzie wokół ciebie mówią, że jesteś uzależniony od hazardu online.

Jeśli zauważysz którykolwiek z objawów, o których wspomnieliśmy powyżej, zalecamy natychmiastowe działanie. Każde kasyno online oferuje wiele narzędzi do samowykluczenia, które mogą pomóc w skróceniu czasu gry, zmniejszeniu ilości pieniędzy, które możesz wydać w ciągu dnia, tygodnia lub w dłuższych ramach czasowych. Niektórzy operatorzy kasyn pozwalają nawet swoim klientom na całkowite wyłączenie konta, całkowicie blokując dostęp, pozostawiając bez możliwości odblokowania go w okresie krótszym niż 6 miesięcy. Wszystkie te narzędzia mogą mieć znaczący wpływ na sposób uprawiania hazardu, dlatego zalecamy zapoznanie się z tymi opcjami narzędzi samowykluczenia w kasynie online, w którym grasz.

Ponadto, jeśli trudno jest ci walczyć z problematycznym zachowaniem lub już powstałym uzależnieniem, zdecydowanie zalecamy skorzystanie z profesjonalnej pomocy – nie wstydź się prosić o pomoc. Istnieje wiele organizacji pracujących codziennie przez całą dobę, gotowych pomóc wszystkim graczom w dzień i w nocy. Niektóre z najbardziej popularnych i zauważalnych organizacji to AnonimowiHazardziści.org i BeGambleAware.com. Obie te strony są prowadzone przez profesjonalistów i są gotowe zapewnić wsparcie i narzędzia do odzyskiwania dla każdego gracza, który chce pozbyć się uzależnienia związanego z hazardem online.

Najlepszy Bonus
Niewymagane
Bonus Code
Valid Until: paź 03, 2024

100% premii za dopasowanie w oparciu o pierwszy depozyt w wysokości 30 zł +. Dodatkowe bonusy.

T&Cs Apply

Tylko dla nowych graczy. Bonus powitalny - 100% bonusu od pierwszego depozytu do 6000 zł, chyba że określono inaczej. Ten bonus dotyczy tylko depozytów w wysokości 25 zł lub wyższych! Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zdeponować pieniądze na swoim koncie website.com, a otrzymasz ten bonus natychmiast!

*Tylko nowi użytkownicy