Wszystkie 9 Speakeasies Vegas Strip i jak dostać się do każdego z nich

Speakeasies były historycznie ukrytymi barami i klubami założonymi podczas prohibicji w celu nielegalnego pedałowania alkoholu i doświadczenia niegrzecznego uczucia w stosunkowo bezpiecznym środowisku. Dziś dziewięć ukrytych speakeasies, które eksplodowały na Las Vegas Strip, to w zasadzie tematyczne przejażdżki po parku rozrywki, mające na celu odtworzenie tego doświadczenia, z ekskluzywnością zastępującą nielegalność / pijaństwo jako ich

Strona Główna » Wszystkie 9 Speakeasies Vegas Strip i jak dostać się do każdego z nich

Speakeasies były historycznie ukrytymi barami i klubami założonymi podczas prohibicji w celu nielegalnego pedałowania alkoholu i doświadczenia niegrzecznego uczucia w stosunkowo bezpiecznym środowisku.

The Vault, Bellagio, Las Vegas
„Kolekcja” alkoholi w The Vault obejmuje Bacardi z lat 60-tych, koniak Remy Martin z lat 30-tych i wermut Ricard z lat 60-tych. (Zdjęcie: USA Today)

Dziś dziewięć ukrytych speakeasies, które eksplodowały na Las Vegas Strip, to prawie tematyczne przejażdżki po parku, mające na celu odtworzenie tego doświadczenia, z ekskluzywnością zastępującą nielegalność / pijaństwo jako ich raison d’être.

Są one również najnowszym trendem. Oto wszystkie dziewięć, w żadnej szczególnej kolejności poza najnowszą pierwszą….

The Vault, Bellagio

Otwarty w poniedziałek, 28 sierpnia, najnowszy speakeasy Strip wymaga nie tylko wiedzy, jak go znaleźć, ale także trudnej do zdobycia rezerwacji.

Jeśli jednak uda nam się pokonać obie przeszkody, trafimy do ekskluzywnej krainy czarów zaprojektowanej przez Alessandro Munge (z torontońskiego Studio Munge), w której klasyczne koktajle za 135 dolarów serwowane są na aksamitnych bankietach.

Wspomniane koktajle – old fashioned, sidecar i daiquiris – mieszane są z butelkami rzadkich alkoholi, w tym Bacardi z lat 60-tych, koniaku Remy Martin z lat 30-tych i wermutu Ricard z lat 60-tych.

Każda wizyta w Vault rozpoczyna się od bezpłatnego aperitifu i przekąsek barowych, w tym smażonego spaghetti, kąsków serowych i nadziewanych oliwek.

Jak się dostać: The Vault znajduje się przez nieoznakowane drzwi w pobliżu klatki kasyna Bellagio, w małej przestrzeni, w której kiedyś mieściło się biuro gospodarzy kasyna. Rezerwacji można dokonać tylko wysyłając bezpośrednią wiadomość na Instagramie do @thevaultbellagio, ale doświadczenie jest ograniczone do 50 klientów na raz, więc powodzenia!

Easy's, Las Vegas
Easy’s znajduje się przez drzwi po prawej stronie stoiska Easy Donuts w hali gastronomicznej Proper Eats. (Zdjęcie: splashmags.com)

Easy’s Cocktail Lounge, Aria

W sekretnym aksamitnym lofcie znajduje się słabo oświetlony bar i salon dla 42 osób, również zaprojektowany przez Munge, który serwuje pączki i kawior (od 130 USD za 30 gramów Siberian Supreme) oraz koktajle autorstwa miksologa Erica Hobbiego, w tym Heart of the Ocean (50 USD).

Koktajl ten łączy tequilę, orgeat, limonkę, jagody i piankę z czarnej soli morskiej w misce z muszelkami z San Diego.

Całość podawana jest na płycie promenady z mgłą z suchego lodu zmieszanego z olejem kokosowym o zapachu balsamu do opalania.

Jak się dostać: Easy’s znajduje się za fałszywą ścianą przy maszynie do cappuccino na stoisku Easy Donuts w hali gastronomicznej Poper Eats. (Wystarczy poszukać aksamitnej liny). Rezerwacje, za pośrednictwem strony www.easyvegas.com, są dobrym pomysłem, ale nie są konieczne.

Barbershop Cuts & Cocktails, Cosmopolitan

Barbershop Cuts & Cocktails, najsłynniejszy z trzech speakeasies w tym nowo zakupionym przez MGM obiekcie, był sceną głośnej awantury wywołanej kilka tygodni temu przez wokalistę Maroon 5, Adama Levine’a.

Barbershop Cuts & Cocktails, Las Vegas
Drzwi po lewej stronie prowadzą do Barbershop Cuts & Cocktails. (Zdjęcie: lasvegasthenandnow.com)

Z przodu znajduje się działający salon fryzjerski oferujący strzyżenie za 75 USD. Z tyłu znajduje się mieszczący 130 osób salon, w którym co wieczór odbywają się występy gwiazd.

Drinki „Spiked juice”, zaczynające się od 18 dolarów, serwowane są na zabytkowym mahoniowym barze z 1800 roku z Kentucky, wraz z shooterami zaczynającymi się od 16 dolarów.

Jak wejść: Znajdź i otwórz drzwi oznaczone „Janitor” z tyłu salonu fryzjerskiego. Znajdziesz tam małą szafę z metalowymi drugimi drzwiami, które otwierają się na speakeasy. Rezerwacje nie są wymagane w ciągu dnia. W nocy należy poprosić o nią tutaj.

Ski Lodge, Cosmopolitan
Każdy dzień w Ski Lodge jest śnieżny. (Zdjęcie: The Cosmopolitan)

Najlepszy Bonus
Niewymagane
Bonus Code
Valid Until: paź 03, 2024

100% premii za dopasowanie w oparciu o pierwszy depozyt w wysokości 30 zł +. Dodatkowe bonusy.

T&Cs Apply

Tylko dla nowych graczy. Bonus powitalny - 100% bonusu od pierwszego depozytu do 6000 zł, chyba że określono inaczej. Ten bonus dotyczy tylko depozytów w wysokości 25 zł lub wyższych! Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu zdeponować pieniądze na swoim koncie website.com, a otrzymasz ten bonus natychmiast!

*Tylko nowi użytkownicy